Oblečení

NA VEŠKERÝ TEXTIL SLEVA 25%  DO ODVOLÁNÍ!

Oblečení spodní, od jara do zimy, tedy např. tílka, trika s krátkým i dlouhým rukávem, roláky, krátké i dlouhé spodky. To vše v různém stupni tepelné isolace, od velmi jemných až po drtiče zimy (materiál polypropylen, polyamid nebo vlna od gramáže160g až 240g) .Určité typy prádla se mohou požívat jako druhá vrstva,záleží na počasí.Pro vrchní,krycí vrstvu jsou na výběr outdoorové bundy,které Vás ochrání před nepřízni počasí,nepromoknou,neprofouknou.Toto vrchní oblečení není vhodné pro vyšší pohybové aktivity.

Tím, že prádlo nedrží pot, ale nechává vlhkost odcházet od těla, je z prádla příjemný pocit sucha. Navíc, vlna je od přírody taková, že nezadržuje pachy.Proto se do některých moderních materiálů přidávají jonty stříbra.

  • CRAFT,
  • MOIRA,
  • LASTING,
  • PROGRESS,
  • ETAPE.
  • AXON

Pro cyklisty máme cyklistické kraťasy, golfky, kalhoty s dlouhou nohavicí, vše bez anebo se šlemi.Můžete je mít s antibakteriovou vložkou i bez. Cyklistická trika (krátký a dlouhý rukáv), podzimní zateplená trika s dl. rukávem. Dále zimní windstoprové bundy, trekové bundy, pláštěnky, nefuky, návleky na ruce, na nohy, na boty. Vše pro dámy a pány i dětičky

S tímto oblečením se Vám bude jezdit velmi dobře od jara až do chladnější dny podzimu.

V tomto sortimentu jsou výprodeje, či slevy po celý rok. A týkají se všeho oblečení. Dodavatelé čistí sklady a tím dochází ke snížování cen.  

Slevy nejsou konkrétně uvedeny, je to věcí nabídky a poptávky, popř. dohody. Např.bunda treková, pův. cena 2 399,-Kč ve slevě 1 890,-Kč.

 

kram-uvnitr-2.jpg

 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné komentáře